Dla sponsorów

Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów Festiwalu Wozów Ratha Yatra chciałabym zwrócić się do Państwa z prośbą o sponsoring niezwykle interesującego przedsięwzięcia, jakim będzie tegoroczny Festiwal Wozów Ratha Yatra, który odbędzie się we Wrocławiu już po raz czwarty.
Data, jaką wyznaczyliśmy to  2 września tego roku.

Festiwal Wozów Ratha Yatra organizowany jest przez Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny we współpracy z Ambasadą Indii oraz społecznością hinduską, m.in. pod patronatem Indyjsko – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kultury – IPCC, Indo Polish Chamber of Commerce and Industry Poland – IPCCI, Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu, Wydawnictwa „Purana” oraz „Tygodnika Wrocławskiego”.

Festiwal Wozów ma w Indiach bardzo starą tradycję. Wywodzi się z Puri w Orissie, a w obecnych czasach organizowany jest na całym świecie, m.in. w: Rzymie, Paryżu, Brukseli, Londynie, Durbanie, Nowym Yorku, San Francisco, Moskwie czy Berlinie. Oprócz samej parady, muzyki i tańca, zaprezentowany będzie również program artystyczny na scenie, a w namiotach obok będzie można skosztować wegetariańskiej kuchni Indii.

W ubiegłym Roku Festiwal został przyjęty bardzo ciepło i cieszył się wielkim zainteresowaniem. Naszym gościem był przedstawiciel Ambasady Indii w Polsce, a wiele  mediów wyraziło się, o tym ciekawym wydarzeniu, bardzo pozytywnie.

Czynimy starania aby Festiwal Ratha Yatra miał charakter cykliczny i planujemy  organizowanie go co roku. Odnosząc się do przykładu innych miast na świecie, gdzie Ratha Yatra została entuzjastycznie przyjęta i wpisała się na stałe w kalendarz kulturalny, liczymy również na stałą obecność tej imprezy wśród wydarzeń kulturalnych miasta Wrocławia.

Tak, jak i w ubiegłym roku, Festiwal w całości zorganizowany będzie ze środków uzyskanych z dotacji i darowizn. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie to również możliwe dzięki tak entuzjastycznej pomocy instytucji oraz wielu osób prywatnych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o włączenie się w organizację przedsięwzięcia i wsparcie finansowe. Dotyczy ona sponsorowania jednego z działań organizacyjnych. Możliwe jest także dokonanie, według własnego uznania, jednorazowej wpłaty na konto organizatorów lub przekazanie darowizny rzeczowej – każda z nich jest wymiernym wkładem w organizację przedsięwzięcia.

Uzyskane dotacje pomogą nam pokryć koszty związane z reklamą, zakupem produktów, z których przygotowane zostanie wegetariańskie pożywienie rozdawane podczas Festiwalu, jak również kosztów związanych z wynajęciem sceny, nagłośnienia, oświetlenia oraz profesjonalnej obsługi. Z pozyskanych finansów opłacone zostaną również transport i pobyt honorowych gości Festiwalu oraz przyjazd i występ artystów.

W zamian oferujemy :

•umieszczenie logo i nazwy firmy na nośnikach reklamy naszego Festiwalu, banerach  oraz stronie internetowej
•umieszczenie logo i nazwy firmy na banerze reklamowym festiwalowej sceny
•reklamę na WWW naszego Festiwalu
•zamieszczanie informacji o Państwa wsparciu dla projektu w materiałach prasowych.

Korzyści, jakie odniesie Państwa Firma z faktu sponsorowania:

•zaprezentowanie firmy jako partnera społecznego w przedsięwzięciu kulturalnym adresowanym do szerokiego grona odbiorców
•umocnienie wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenia z projektem
•sponsoring jest subtelniejszy niż reklama, a w związku z tym jest bardziej wiarygodną formą promocji
•firmy sponsorujące postrzegane są zarówno przez klientów, jak i konkurencję jako silne.

W zależności od wysokości ufundowanej kwoty Organizatorzy zobowiązują się do należytego wyeksponowania Państwa Firmy. Im wcześniej podejmiecie Państwo decyzję, tym szybciej logo Państwa Firmy znajdzie się na naszych materiałach.

Wyrażam nadzieję, że Państwa współudział stanowić będzie widoczny wkład w rozwój projektu.

Z wyrazami szacunku
Ewa Kmiecik

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy :

Reklama i Media : Ewa Kmiecik  tel. 600 975 592  e-mail  rati7@poczta.onet.pl

Organizatorzy Festiwalu :

Bernadeta Siwkowska tel. 606 322 319  e-mail kprema@wp.pl
Tadeusz Hoppe tel. 606 650 573  e-mail trisamadas@gmail.com

Numer konta:
69 2130 0004 2001 0299 8086 0002
Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny
Świątynia we Wrocławiu
ul. Brodzka 157
54- 067 Wrocław